








10 000 ₴
Синусні перетворювачі, на відміну від класичних перетворювачів змінного/постійного струму, виробляють на виході змінну напругу синусоїдальної форми (така, як в електромережі). Перетворювачі цього ідеально підходять для живлення таких пристроїв, як електроінструменти, насоси, електроніка та побутова техніка.
Характеристика продукту:
Технічні характеристики:
Дані про вхідну напругу (постійний струм)
Дані про вихідну напругу (змінний струм)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Допустима пікова потужність | 4000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 93 % |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Струм |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.8 кг |
| Висота | 458 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 166 мм |