








10 043 ₴
Перетворювачі напруги призначені для перетворення постійного струму від акумуляторів 12 В змінний струм 230 В. Пристрій оснащений USB-роз'ємом для живлення та заряджання мобільних пристроїв.
Синусні перетворювачі, на відміну від звичайних AC/DC-перетворювачів, видають на виході синусоїдальну змінну напругу (така, як у мережі). Ці типи інверторів ідеально підходять для живлення таких пристроїв як електроінструменти, насоси, побутова електроніка та побутова техніка.
Характеристики товару:
Технічні характеристики
Дані про вхідну напругу (DC)
Дані вихідної напруги (змінний струм)
Загальні дані
Функції захисту
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 92 % |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Максимальна потужність | 4000 Вт |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 12 В |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип робочої величини | Струм |
| Частота | 60 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.9 кг |
| Висота | 458 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Ширина | 166 мм |