









1 033,67 ₴
Пристрій має постійну потужність 250 Вт і максимальну миттєву потужність 500 Вт.
У комплект входить кабель із вилкою, що підходить до гнізда прикурювача автомобіля, і кабель із затискачами.
Застосування:
Технічні дані
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Допустима пікова потужність | 500 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Коефіцієнт перетворення | 0 |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна потужність | 250 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |