









1 409,18 ₴
Пристрій має постійну потужність 350 Вт і максимальну миттєву потужність 700 Вт.
У комплект входить кабель із вилкою, що підходить до гнізда прикурювача автомобіля, і кабель із затискачами.
Застосування:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Допустима пікова потужність | 700 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | 0 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 230 В |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна потужність | 350 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Напруга |
| Частота | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |