



1 228,57 ₴
1 204 ₴

Торцеві головки дають змогу відкручувати гвинти декількох типів: шестигранні, шестигранні, гвинти з профілем Torx-E і дюймові гвинти. Торцеві головки виготовлені з міцної сталі CrV 50BV30.
Особливості:

Склад набору
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1/2" |
| Кількість в наборі | 21 шт. |
| Робочий профіль | Дванадцятигранник |
| Розмір max | 36 мм |
| Розмір min | 8 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |