






Відправка з 07 травня 2026979 ₴

Підйомник призначений для підйому вантажів масою до 6000 кг. Проста конструкція і невеликі розміри пристрою гарантують зручність використання і надійність кожному водієві.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 6000 кг |
| Висота підйому | 360 мм |
| Власна вага | 3.4 кг |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Розміри опорної площадки | |
| Довжина майданчика | 105 мм |
| Ширина майданчика | 110 мм |