






Відправка з 07 травня 2026757,14 ₴
742 ₴

Проста конструкція і невеликі розміри пристрою гарантують зручність використання і надійність кожному водієві. Підйомник використовується у сфері обслуговування вантажних і промислових автомобілів, на транспортних підприємствах і в домашніх гаражах.
Особливості:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 4000 кг |
| Висота підйому | 348 мм |
| Власна вага | 2.6 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |
| Розміри опорної площадки | |
| Довжина майданчика | 95 мм |
| Ширина майданчика | 105 мм |