








Відправка з 07 травня 20267 295,92 ₴
7 150 ₴

Домкрат оснащений зручним поворотним механізмом для фіксації висоти домкрата, керованим безпосередньо рукояткою.
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 3500 кг |
| Висота підйому | 520 мм |
| Власна вага | 36 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |