





3 453,06 ₴

Ножиці дають змогу точно різати різні види листового металу. Вони ідеально підходять для різання прямого, трапецієподібного, гофрованого листового металу, черепиці тощо.
Ними можна легко різати по прямій, по дузі та під час різання за заданим шаблоном.
Пристрій оснащений ефективним електродвигуном потужністю 500 Вт, що забезпечує швидкість ходу ножа 2000 ходів за хвилину. Це забезпечує швидке і точне різання листового металу товщиною до 2,3 мм (у разі алюмінієвого листа).
Особливості:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 2.4 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна товщина різу | 2.3 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 2000 хід/хв |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип ножиць по металу | Листові |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |