







2 429 ₴

Під час вібрації кочерги виділяються бульбашки повітря, що значно покращує параметри бетону.
Особливості:
Характеристики:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина гнучкого валу | 2 м |
| Діаметр вібронакінечника | 35 мм |
| Напруга | 230 В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Стан | Новий |
| Частота обертання | 13000 об/хв |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |