









2 081,72 ₴
1 873,55 ₴

Високоякісний багатофункціональний інструмент від компанії POWERMAT модель PM-ENW-1300-A.
Інструмент призначений для:

Машина оснащена ручкою для безступеневого регулювання коливань. Висока потужність двигуна дає змогу запускати долото зі швидкістю до 23 000 коливань на хвилину.
Крім того, пристрій оснащений з'єднанням для під'єднання до системи пиловидалення (включно з промисловими пилососами), цей тип системи значно зменшує кількість пилу, що утворюється під час роботи з пристроєм. У комплект входить 20 шліфувальних паперів (по 4 штуки) грануляції 60/80/120/180/240.
Характеристики:
Комплектація
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 23000 об/хв |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |