







5 281 ₴

Кельма для штукатурки PM-ZDT-750 - багатофункціональний пристрій для обробки поверхонь стін або підлоги.
Міцний і надійний редуктор і невелика вага пристрою гарантують широкий спектр застосування затирочної машини.
Залежно від використовуваного диска він призначений для:

ВЕРТИКАЛЬНЕ РОЗТАШУВАННЯ ДВИГУНА
Це впливає на правильний баланс машини.
ПРОГУМОВАНА ВЕЛИКА РУЧКА
Знижує вібрацію і забезпечує надійну фіксацію. Полегшує керування машиною
НИЗЬКА ВАГА МАШИНИ
Мінімізує втому під час роботи
Характеристики:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 110 об/хв |
| Споживана потужність | 750 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |