




Відправка з 07 червня 20262 498,98 ₴


➡️ Керамічна електроплита МКЕ-21 – естетична та функціональна електроплита. Крім того, його легко використовувати і чистити, що гарантує корпус з нержавіючої сталі. Крім того, він оснащений джерелом живлення потужністю 1200+800 Вт, індикаторами робочого стану, захистом від перегріву і автоматичним захисним вимикачем.
➡️ Керамічна електроплита МКЕ-21 – відмінний вибір для сучасної кухні! Нагрівальні пластини діаметром 19 см і 16,5 см виготовлені з нержавіючої сталі. Запобіжний вимикач запобігає перегріву, а світлові індикатори вказують робочий стан. Протиковзні ніжки забезпечують стійкість на слизьких поверхнях, а ручки термостату дозволяють ідеально регулювати температуру.
Технічні параметри: електроживлення – 220-240В 50/60Гц.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPM |
| Країна виробник | Польща |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Годинник | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Покриття корпусу | нержавіюча сталь |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Таймер | Ні |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Розташування конфорок | центральне |