









3 101 ₴

До переваг використовуваного матеріалу належать:

Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Red Technic |
| Країна виробник | Китай |
| Об'єм пилозбірника | 20 л |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Харчування | Мережа 220В |
| Стан | Нове |
| Тип | Звичайний |
| Тип прибирання | Волога, Суха |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.85 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Додаткові функції та характеристики | |
| Особливості | Регулювання потужності всмоктування, Функция выдува |