









12 609,68 ₴
11 727 ₴
Гідродинамічний поршневий фарбувальний агрегат 1200 Вт PM-PDM-1200 (шланг 10 м / подовжувач пістолета 50 см)

Технічні дані:
Основні характеристики та призначення:
Гідродинамічні фарбувальні агрегати використовуються для фарбування практично всіх типових будівельних основ, зокрема: стіни всередині і зовні житлових і промислових будівель. Вони підходять для нанесення емульсійних, акрилових, латексних фарб, морилок на водній основі, лаків та емалей. Безповітряне фарбування передбачає стиснення фарби і розпилення її на пофарбовані поверхні без використання повітря.

Менша витрата фарби порівняно з фарбуванням валиком або пензлем.
Фарбування великих поверхонь в один колір, наприклад, квартир, гаражів, магазинів, металоконструкцій, промислових цехів, займає в чотири рази менше часу, ніж традиційне фарбування.
Ви можете малювати вертикально і горизонтально.
Пристрій мобільний і зручний у використанні.

Вміст:

Універсальні насадки
Пістолет, що входить до комплекту, працює з широким спектром насадок різних виробників, доступних на ринку.
До нашого набору входить, серед іншого, насадка, яка ідеально підходить для малювання емульсійними та латексними фарбами.

Легко чистити та обслуговувати
Якщо під час роботи сталася перерва на кілька хвилин, заблокуйте курок пістолета і занурте сопло в ємність із відповідним розчинником або водою, якщо це фарба на водній основі. Це запобіжить затвердінню фарби. Не забудьте скинути тиск в агрегаті.
Якщо сопло засмітилося, очистіть його, повернувши його з положення РОЗПИЛЕННЯ (стрілка в напрямку випускного отвору пістолета) на 180 градусів у положення ОЧИЩЕННЯ (стрілка в напрямку, протилежному вихідному отвору пістолета). Якщо таке чищення не допомогло, перевірте фільтр, розташований у рукоятці пістолета.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powermat |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр сопла | 0.48 мм |
| Кут розпилення сопла | 50 град. |
| Продуктивність | 1.5 літр/хв |
| Робочий тиск | 220 бар |
| Стан | Новий |
| Назва | Безповітряний фарбувальний апарат високого тиску Powermat 5902565276669 |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.9 кг |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Характеристики електродвигуна | |
| Споживана потужність | 1200 Вт |