
7 313 ₴

Він ідеально підходить для людей, які страждають на різні алергії, а також для власників домашніх тварин. Пилосос ефективно очищає текстильні килими та килимові покриття по всій довжині ворсу за один прохід. Екстракційне чищення передбачає розпилення на поверхню розчину засобу для чищення та його вилучення разом із розчиненим брудом.
Пилосос відповідає суворим стандартам ЄС, споживає мало енергії і дуже ефективний.
Він ідеально підходить для людей, які страждають на різні алергії, а також для власників домашніх тварин. Пилосос ефективно очищає текстильні килими та килимові покриття по всій довжині ворсу за один прохід. Екстракційне чищення передбачає розпилення на поверхню розчину засобу для чищення та його витяг разом із розчиненим брудом.
Склад комплекту:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Можливість збору рідини | Так |
| Характеристики миючих пилососів | |
| Можливість сухого прибирання | Так |
| Резервуар для миючих засобів | Так |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |