









Відправка з 05 травня 20266 760 ₴

Пила торцювальна KD3011 використовується для розпилювання різних порід деревини. Завдяки високому та сталому столу вона стає самостійним інструментом, необхідним для столярних робіт.
Її можна використовувати як у професійних столярних майстернях, так і в домашніх майстернях.
Двигун пили генерує потужність 2200 Вт та швидкість 4700 об/хв, що забезпечує швидку та точну роботу.
Торцювальна пилка оснащена лазером, що значно покращує роботу та робить пропили більш точними.

ТЕХНІЧНІ ДАНІ:

СКЛАД НАБОРУ:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 210 мм |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10 кг |
| Додаткові функції | |
| Лазерний маркер | Так |