







Відправка з 08 травня 20261 583,67 ₴
1 552 ₴
НЕОДИМОВИЙ МАГНІТ З ЧЕРЕВКОВИМ ВУЗЛОМ
ДЛЯ ПОШУКУ МЕТАЛЕВИХ ПРЕДМЕТІВ У ВОДІ
МАКС. НАВАНТАЖЕННЯ: 170 кг*
Діаметр магніту: 60 мм
Товщина магніту: 22 мм
* ВАЖЛИВО: Дану вантажопідйомність перевіряють спеціальним датчиком на розривному вимірнику, магніт «приклеюється» до товстої, рівної, сталевої поверхні і це максимальне значення.
Заявлена ємність буде меншою для тонких, нерівних, забарвлених або іржавих металів. У крайніх випадках, залежно від стану об'єкта, що притягується, втрата потужності може становити до 70%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAR-POL |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.11 кг |
| Висота | 22 мм |
| Діаметр | 60 мм |
| Матеріал магніту | Неодим (NdFeB) |
| Сила зчеплення | 170 кг |
| Форма магніту | Диск |