




Відправка з 08 травня 20264 076 ₴
Напруга батареї: 230 В/50 Гц
Вихідна напруга: 6 В/12 В
Зарядний струм: 2А, 6А, 12А
Тип батареї: 12В/6В, 8 - 180Ач
Швидка зарядка акумулятора
Спеціальна конструкція та триступенева заряджання дозволяють зарядному пристрою заряджати акумулятор практично до 100% при низьких температурах.
Порятунок для розряджених акумуляторів
Так звана функція "Регенерація" виробляє струм силою 75 А за короткий час і дозволяє зарядити навіть повністю розряджений акумулятор. Батарея може бути розряджена, але вона має бути справною.
Простота використання
Швидке встановлення режиму заряджання, типу акумулятора та напруги на електронному дисплеї.
Відстежуйте процес заряджання
Дисплей дозволяє перевіряти рівень заряду акумулятора в режимі реального часу.
Безпека використання
Зарядний пристрій автоматично вимикається, коли акумулятор заряджається.
Зарядний пристрій Bass Polska призначений для заряджання та імпульсної зарядки акумуляторів 6В та 12В, ємністю 8-180Ач:
свинцеві акумулятори з електролітом
АГМ акумулятори
свинцево-кислотні батареї
акумулятори глибокого розряду (для човнів)
гелеві батареї
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна напруга | 6 В/12 В |
| Зарядний струм | 2 А, 6 А, 12 А |
| Індикатор заряду елементів живлення | Да |
| Маса | 7.1 кг |
| Наявність амперметра | Да |
| Напруга мережі живлення | 230 В |
| Ручка для перенесення | Да |
| Тип батареї | 12В / 6В, 8 - 180Ач |