




2 336 ₴
Індекс: KD1156
Стан: Новий продукт
Виробник: Kraft&Dele

| Модель | KD1156 (FM-120-1) |
| Точність | ± 1% |
| Діапазон вимірювання | 6 (м3 / год) |
| Діаметр | BSP / NPT1 "або 1,5" |
| Робоча температура | 25 ° C |
| Робочий тиск | 3 бар |
| Макс. Витрата | 150 л / хв |
| Вага продукту | 3,5 кг |
| Розміри зовнішньої рами | 16x16 см |
ОПИС
Витратомір KD1157 від KRAFT & DELE був розроблений для вимірювання рівня дизельного палива, бензину, гасу та білого спирту.
Основними перевагами продукту є великий, зручний для читання дисплей і циферблат для швидкого скидання дисплея.
Отвори для потоку можна помістити у вертикальне чи горизонтальне положення. Простий лічильник вказує значення до 9999 літрів. Нижній основний лічильник, що вказує на загальне використання продукту, може відображати значення до 99999999 літрів.



| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 3.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 6 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |