






Відправка з 06 червня 20261 292,86 ₴
Індекс: KD1675
Стан: Новий товар

| Модель | KD1675 |
| Тип пристрою | Електролобзик |
| Харчування | 230 В / 50 Гц |
| Потужність | 700 Вт |
| Швидкість обертання | 500-3000 оборотів в хвилину |
| Довжина кабелю | 2 метра |
| Регулювання кута | 45 ° вліво / вправо |
1. Електролобзик
2. Інструкція польською мовою
3. Гарантія 12 місяців
ОПИС
Інструмент живиться від мережі 230 В, тому вам не потрібно турбуватися про зарядці акумулятора. Нова конструкція двигуна з потужністю 700 Вт забезпечує безпечну і надійну роботу пристрою. Інструмент, призначений як для домашніх користувачів, так і для професіоналів.
Інструмент забезпечує різання по діагоналі 0 - 45 ° завдяки плавної регулюванню підстави. Гумова, нековзна поверхня гарантує надійне зчеплення з пристроєм.
Пилосос можна підключити до системи пиловидалення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Китай |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Споживана потужність | 700 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |