





Відправка з 07 травня 20262 044,21 ₴
1 942 ₴
Посилений домкрат для мотоцикла Geko G02168 ідеально підходить для підйому мотоциклів вагою до 160 кг. З діапазоном висоти підйому від 240 до 350 мм цей домкрат забезпечує комфортне та безпечне обслуговування вашого мотоцикла.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Geko |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 160 кг |
| Висота підйому | 350 мм |
| Висота підхоплення | 240 мм |
| Власна вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Стан | Новий |
| Розміри опорної площадки | |
| Довжина майданчика | 290 мм |
| Ширина майданчика | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |