









Відправка з 07 червня 20261 557,14 ₴
Світлодіодний прожектор Mar-Pol M82734 потужністю 50 Вт забезпечує яскраве освітлення 2400 лм із холодним білим світлом. Надійне рішення для освітлення зовнішніх та внутрішніх просторів. Легкий, енергоефективний та довговічний, підходить для роботи, будівництва або використання вдома.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAR-POL |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 1.1 г |
| Застосування освітлення | Для ЖКГ, Для освітлення вулиць, парків, Для освітлення ландшафтів, Для зовнішнього освітлення будівель, Для освітлення парковок, Для освітлення теплиць |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Кількість ламп | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга | 240 В |
| Потужність | 50 Вт |
| Робоча напруга (В) | 110-240 |
| Світловий потік | 2400 лм |
| Спосіб монтажу | Підлоговий |
| Спосіб освітлення | Локальне освітлення |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип живлення | Акумулятор, Мережа |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Тип освітлення за мобільністю | Переносне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |