






2 906 ₴

Промисловий пилосос KD474 польського бренда Kraft&Dele ідеально підходить для прибирання як сухих, так і вологих поверхонь. Пилосос відповідає стандартам ЄС, споживає мало енергії й дуже ефективний. Високопродуктивний електродвигун дає змогу пилососу легко справлятися з усіма видами забруднень, розміщені в основі колеса полегшують переміщення пристрою під час роботи, пилосос підходить для більшості мішків, представлених у продажу.
Пилосос ідеально підходить для роботи зі шліфувальними машинами або іншим обладнанням, що мають патрубок для видалення пилу. Промислові пилососи Kraft&Dele використовуються на підприємствах, виробничих підприємствах, фабриках, різних типах будівельних майданчиків, столярних майстернях.

ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:



Промисловий пилосос 15 л KD474
телескопічна трубка
Гнучка всмоктувальна труба 1,5 м.
Фільтр
4x суцільні колеса
Оригінальне паковання
посібник польською мовою

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Об'єм пилозбірника | 15 л |
| Потужність всмоктування | 1200 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилососа | пилосос будівельний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина всмоктуючого шланга | 1.5 м |
| Довжина мережевого шнура | 4.5 м |
| Можливість збору рідини | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в упаковці | 1 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |