




5 961 ₴

| Харчування | 230 В / 50 Гц |
| Харчування на виході | 2000 Вт |
| Довжина гнучкої трубки | 2 м |
| Довжина кабелю | 4,5 м |
| Діаметр всмоктуючої трубки | 36 мм |
| Матеріал контейнера | нержавіюча сталь |
| Функція вентилятора | Так |
Набридла пил і бруд? Втомилися на роботі і вдома вручну боротися за чистоту? Побалуйте себе! Вам терміново потрібно купити промисловий пилосос! Для чищення сухих і вологих забруднених поверхонь, відмінно підійде пилосос від виробника Kraft & Dele. Високоефективний електродвигун дозволяє справлятися з будь-якими видами забруднень. Європейська якість гарантує мале споживання енергії. Більшість продаваних мішків для збору пилу, підходять промислового пилососа. Використання промислового пилососа Kraft & Dele на заводах, у будівельних та столярних майстерень, зручно завдяки розетки на верхній частині кришки пилососа, що дозволяє підключати різні типи електрообладнання до 2000 Вт. Пилосос ідеально підходить для роботи з шліфувальними машинами та іншим схожим обладнанням, що має отвір для видалення пилу. Промисловий вакуумний пилосос легко видалить листя та інші забруднення з тротуару і під'їзної доріжки, виконуючи функцію повітродувки.
Придбати промисловий пилосос європейської якості в Україні, Ви можете в нашому інтернет-магазині VERFO!










| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |