



Відправка з 07 травня 20261 822 ₴
ПОРТАТИВНА КОЛОКА BLUETOOTH З ДИСПЛЕЄМ
ПЕРЕВАГИ ПОРТАТИВНОЇ КОЛОНКИ З BLUETOOTH Bass Polska
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Інтерфейси | AUX-вхід |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна частота | 20000 Гц |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна частота | 80 Гц |
| Особливості | FM-приймач |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Сумарна потужність звуку | 30 Вт |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Формат акустики | Стерео |
| Чутливість | 80 дБ |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | 3000 мАч |
| Час роботи | до 9 годин |
| Динамік | 3" + 2" x 2 шт |
| Співвідношення сигнал/шум | ≥80 дБ |
| Радіо | FM 87,6 - 108 МГц |
| Регулювання | гучність/бас/USB |