







Відправка з 06 травня 20261 608,16 ₴
1 576 ₴

Швидкий монтаж і демонтаж різьбових з'єднань і компонентів. Замінює ручні тріскачки, скорочуючи час обслуговування і полегшуючи роботу у важкодоступних місцях.
За допомогою надітих на викрутку торцевих ключів можна загвинчувати і відгвинчувати болти, особливо там, де потрібен великий крутний момент.
Технічні дані:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAR-POL |
| Країна виробник | Польща |
| Вага | 1.4 кг |
| Розмір приєднувальних головок | 1/2" |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | тріскачка (вороток з храповим механізмом) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальне обертання | 180 об/хв |
| Привод/штифт | 1/2 дюйма |
| Робочий тиск | 6.3 бар |
| Витрата повітря | 113 л/хв |
| З'єднання | 1/4" |