



Відправка з 07 червня 20261 228,57 ₴
Технічні дані:

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MAR-POL |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр внутрішній | 25.4 мм |
| Діаметр зовнішній | 300 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Обробка матеріалу | Кераміка, Мармур, Керамограніт, Керамічна плитка, Плитка, Газобетон, Цегла, Граніт |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 10 мм |