




Відправка з 07 червня 20261 228,57 ₴
Алмазний диск Silent Cut Red 230 мм
Особливий профіль алмазної кромки SILENT CUT для сухого різання дає змогу різати найтвердіші матеріали на високій швидкості, зберігаючи водночас гарну якість обробки.
Диск рекомендується для різання твердих матеріалів: граніту, керамограніту, клінкеру, вогнетривких матеріалів, сланцю і керамограніту, кварцових конгломератів.
Цей диск поєднує в собі всі позитивні особливості диска TURBO, тобто зниження навантаження при одночасному досягненні кращої якості різання.

Оптимальне різання таких матеріалів, як:
Відповідне різання таких матеріалів, як:

Технічні дані

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | MAR-POL |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Обробка матеріалу | Кераміка, Камінь, Мармур, Бетон, Керамограніт, Керамічна плитка, Плитка, Цегла, Граніт |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Товщина | 1.4 мм |