
Відправка з 08 травня 20262 512,24 ₴
2 462 ₴

Проста міцна конструкція підвищує надійність пристрою. Невеликі розміри гарантують зручність використання та високу мобільність.
Оснащений:
В комплекті:
Специфікація:
Витяг має можливість точно регулювати висоту завдяки додатково відкрученому штифту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAR-POL |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 20000 кг |
| Висота підйому | 455 мм |
| Власна вага | 9.9 кг |
| Домкрат підкатний | Ні |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |