
1 981,63 ₴
1 942 ₴
Головка BJC M58559 призначена для інтенсивного використання та підходить для професійних завдань. Виготовлена із міцної сталі CR-MO. Зручна та ергономічна.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BJC |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1" |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 85 мм |
| Розмір min | 85 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |