









Відправка з 07 травня 202610 647,96 ₴
10 435 ₴

Підйомник оснащений посиленими поліуретаном широкими колесами на передній осі та поворотними колесами на підшипниках на задній осі.
Виготовлений із поліуретану гарантує можливість використання підйомника навіть на плитці та більш делікатних поверхнях завдяки своїм злегка м'яким характеристикам.
Підйомник BJC оснащений подвійним насосом, завдяки чому привід працює вдвічі швидше, ніж у випадку з одинарним насосом.
Вага самого витягу становить 44 кг - це доводить якість використовуваних матеріалів.
Характеристики витягу BJC 3T

Підйомник має зручний відсік для зберігання гвинтів, шайб тощо, тому ви не втратите деталі та збережете своє робоче місце в порядку.
Поліуретанові колеса
Підйомник оснащений 4-ма посиленими поліуретаном широкими колесами, у тому числі поворотними на шарикопідшипниках на задній осі.
Виготовлений із поліуретану гарантує можливість використання підйомника навіть на плитці та більш делікатних поверхнях завдяки своїм злегка м'яким характеристикам.
ТЕХНІЧНІ ДАНІ:

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAR-POL |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 3000 кг |
| Висота підйому | 510 мм |
| Власна вага | 44 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Гідравлічний |
| Стан | Новий |