









2 265,31 ₴
Чайник RK0060 вражає своїм унікальним дизайном, в якому стильно поєднуються кераміка та текстура дерева.Плюс у тому, що його можна використовувати як класичний чайник і подавати улюблений напій прямо на стіл.


| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Concept |
| Країна виробник | Чехія |
| Індикатор роботи | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Кераміка |
| Об`єм | 1 л |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Довжина мережевого шнура | 0.65 м |
| Малюнок на корпусі | Так |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.375 кг |
| Висота | 210 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Ширина | 200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Чехія |