


1 831 ₴
1 795 ₴
Сильні та професійні двоосьові поворотні верстатні лещата Marpol M36080 виготовлені з міцної чавунної конструкції, що дозволяє підтримувати оптимальний баланс між твердістю та стійкістю до металевих тріщин.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAR-POL |
| Країна виробник | Польща |
| Висота губок | 37 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 98 мм |
| Наявність поворотного механізму | Так |
| Стан | Новий |
| Тип лещат | верстатні |
| Ширина губок | 100 мм |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.82 кг |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |