









Відправка з 07 травня 202614 591,84 ₴
14 300 ₴

Підйомник пневматичний вантажопідйомністю 22 тонни. Ідеально знайде своє застосування в автосервісах та майстернях. Він обладнаний колесами, що дозволяє легко транспортувати його у призначене місце. Він призначений для великих та важких транспортних засобів, вантажних автомобілів.
- ручку домкрата можна відрегулювати у трьох різних положеннях для комфорту під час роботи.
- Знімний шток збільшує висоту підйому.
- можливість швидкої заміни прокладок, оскільки вони розташовані у легкодоступному місці.
- гідравлічно-пневматичні домкрати призначені для інтенсивної роботи в автосервісі
- працює на стислому повітрі
- Обладнаний колесами, що дозволяє переміщати його в будь-яке місце під транспортним засобом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAR-POL |
| Країна виробник | Польща |
| Вантажопідйомність | 22000 кг |
| Висота підйому | 535 мм |
| Власна вага | 36 кг |
| Домкрат підкатний | Так |
| Принцип дії автомобільного домкрата | Пневмогідравлічний |
| Стан | Новий |