






Відправка з 09 травня 20264 325,51 ₴
4 239 ₴
Набір торцевих ключів з тріскачкою та головками Mar-Pol M58254 – це професійний комплект для роботи з різними видами кріплень у діапазоні від 21 до 65 мм. Ідеально підходить для автомайстерень, СТО, вантажного транспорту та промислового обладнання. Поставляється у зручному кейсі для зберігання та транспортування.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAR-POL |
| Країна виробник | Польща |
| Розмір max | 65 мм |
| Розмір min | 21 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 18.2 |
| Квадрат | 3/4" |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Тип інструменту | набір торцевих головок |