









3 384 ₴
Технічні характеристики:
Пилосос призначений для роботи в приміщеннях житлових і господарського призначення ( Майстерні, Гаражі і т. д.). Пристрій підходить для сухого та вологого роботи. При очищенні вологих забруднень необхідно обов'язково контролювати рівень води в резервуарі. Пилосос
оснащений двома типами наконечників : плоский корисно при прибиранні великих поверхонь підлоги, килимів; вузька яку ми можемо використовувати при прибирання вузьких важкодоступних місць ( наприклад, кутів, щілин і т. д.)
Встроенный слот в верхней части крышки пылесоса предназначен для подключения оборудования и электрических инструментов.
вы можете использовать его вместе с шлифовальным станком для гипса, шлифовальными машинами для дерева и другими электроинструментами с пылеуловителем.
Слот имеет автоматическое отключение пылесоса с устройством.
Двигатель защищен от загрязнения фильтром workowym брезентовой и фильтром)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MAR-POL |
| Країна виробник | Польща |
| Об'єм пилозбірника | 20 л |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Тип пилососа | пилосос будівельний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.5 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 3.5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |