


2 115,31 ₴
2 073 ₴
Головка BJC M58561 призначена для інтенсивного використання та підходить для професійних завдань. Виготовлена із міцної сталі CR-MO. Зручна та ергономічна.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BJC |
| Країна виробник | Польща |
| Квадрат | 1" |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Робочий профіль | Шестигранник |
| Розмір max | 95 мм |
| Розмір min | 95 мм |
| Стан | Новий |
| Тип інструменту | Торцева голівка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.417 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |