









Відправка з 06 червня 20261 712,24 ₴
Електрична двоконфоркова настільна плита Clatronic DKP 3583 – це компактне та потужне рішення для приготування їжі вдома, на дачі чи в офісі. Завдяки потужності 2500 Вт та двом конфоркам різного діаметру, вона дозволяє готувати кілька страв одночасно.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clatronic |
| Країна виробник | Німеччина |
| Варильна поверхня | електрична |
| Вид плити | Настільна |
| Колір корпусу | Білий |
| Покриття варильної поверхні | антипригарне |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.4 кг |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 285 мм |
| Ширина | 570 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість електричних конфорок | 2 |
| Розташування конфорок | центральне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Терморегулятор | Так |