




5 978 ₴
Індекс: 4206
Стан: Новий товар
Виробник: Bass Polska
Вага: 15 кг

| Модель | 4206 |
| Потужність | 1400 Вт |
| Заземлення | 230 В ~ 50 Гц |
| Ємність | 30 л |
| Вакуум | 16 кПа |
| Рівень шуму | LpA = 79 дБд (A) |
| Клас захисту | IP24, клас II |
| Максимальна глибина занурення шланга | 1,8 м |
1. Всмоктуючий шланг 4,5 м
2. Всмоктуючий шланг 2м
3. 4х подовжувальні трубки 49см
4. Фільтр для піни
5. Очищаюча щітка
6. Всмоктувальна насадка плоска
7. Усмоктувальна фільтрувальна камера
8. Мішок для фільтра
Високоякісний пилосос для басейнів з посиленою структурою обраних компонентів і електродвигуном потужністю 1400 Вт, захищений потрійним фільтром. Пилосос дозволяє швидко видалити бруд, мул, водорості і залишки мертвих рослин з ставків, басейнів, садових ставків та криниць. Пилосос для басейнів особливо стане у нагоді, щоб очистити та інші водойми, щоб видалити органічні відходи, залишки їжі для риб і водоростей. Пилосос для басейнів та ставків характеризується дуже високою ефективністю роботи, що забезпечується потужним двигуном, ємним резервуаром і великим вакуумом. Універсальність пилососа має можливість використання як сухого, так і вологого - як пилососа для резервуарів для води. Очищувач води для ставка оснащений двопозиційним основним вимикачем для роботи. Потужний всмоктуючий шланг дозволяє видаляти великі і нерегулярні домішки, а міцні компоненти стійкі до механічних пошкоджень, забезпечують тривалий термін служби і безперебійну роботу.
Пилосос для басейнів, колодязів має тримач наконечника, вбудований в корпус очищення і всмоктування. Зручна ручка забезпечує швидке переміщення пилососа. У комплекті, з пилососом для басейнів, йде мішок для бруду і три всмоктувальні насадки.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bass Polska |
| Країна виробник | Польща |
| Напруга | 230 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |