




1 206 ₴
Артикул: KD1502
Стан: Новий товар
Виробник: Kraft&Dele
Тип пристрою: Розпилювач
Напруга: 230 В
Потужність: 110 Вт
Максимальна в'язкість: 60 din / s
Максимальна витрата: 320 мл / хв
Ємність бака: 800 мл
Сопло: 0,80 мм
Вага: 1,8 кг

| Модель | KD1502 |
| Потужність | 110 Вт |
| Напруга | 230 В/50 Гц |
| Максимальна витрата | 320 мл/хв |
| Довжина кабелю | 2 м |
| Максимальна в'язкість | 60 din/s |
| Сопло | 0,8 мм |
| Вага | 1,4 кг |
1. Компресор малярний 110W KD1502
2. Резервуар
3. Вимірювач щільності фарби
4. Разьем для очищення
5. Інструкція Польською
6. Оригінальна упаковка
7. Гарантія 12 місяців
Пістолет розпилювач польської марки Kraft Dele - це пристрій дуже легке та ефективне, воно забезпечує високу якість та ефект.
Фарбування пістолетом - це безумовно швидше і точніше, робота стає приємною. Пристрій не вимагає додаткового компресора, все готово вже після підключення до джерела живлення.
Призначення:
Фарби на основі води та розчинника,лаки,грунти, лаки 2-синтаксичні, олійні фарби, апретура, оздоблювальні барвисті покриття, фарби для фарбування автомобілів, фарби, герметики та фарби для ґрунтовки дерева і тд.
- Легкий, компактний і портативний
Пристрій не вимагає компресора
- Скорочує час роботи підвищує комфорт
- Виконана робота стає чистою і приємною
- Простий в обслуговуванні
- Готовий до використання після підключення до джерела живлення





| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kraft Dele |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна реєстрації бренду | Польща |